Hlavní obrázek stránky

Vázaný dar pro Jihoafrickou republiku

Firma EGO Zlín se stala generálním dodavatelem první části projektu Vázaný peněžní dar pro Jihoafrickou republiku. Cílem projektu je zlepšit kvalitu péče ve vybraných zdravotnických zařízeních a zmírnit tak dopady pandemie COVID-19 ve strategických regionech, které jsou nejcitlivější k následkům pandemie. Projekt se uskutečnil pod záštitou Ministerstva zdravotnictví. Do JAR byly ze strany EGO Zlín dodány 3 ks kompletního mobilního infekčního pracoviště. Na realizaci dodávky se podílely tři české firmy: kromě EGO Zlín také Linet a Semita Invest.
Do projektu byly zařazeny tři jihoafrické nemocnice: Dr George Mukhari Hospital v GA-Rankuwa, Tygerberg Hospital v Parow a Addingron Hospital v Durbanu. jedná se o spádové regionální nemocnice, které se v době pandemie nejvíce potýkají s těžkými případy nemoci COVID-19. Mobilní infekční pracoviště má tak ulevit přeplněným kapacitám nemocnic nebo umožnit výjezd lékařských týmů do vzdálenějších oblastí regionů.

Medicína katastrof 2021 v Luhačovicích

Medicína katastrof 2021 v Luhačovicích

Ve dnech 14. - 16. 9. 2021 proběhl XXIII. ročník mezinárodní konference Medicína katastrof v Luhačovicích. Akce se uskutečnila ve spolupráci Fakulty logistiky a krizového řízení - Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a firmy EGO Zlín, spol. s r.o. MEKA 2021 byla spolufinancována Zlínským krajem.

Číst více
Biobag AIR

Biobag AIR

V EGO Zlín jsme pro ruského zákazníka vyvinuli Biovak AIR, umožňující přepravu leteckou záchrannou službou.

Číst více
MEDICA 2021

MEDICA 2021

We cordially invite you to visit our booth at MEDICA 2021

Číst více

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.

Další informace