Hlavní obrázek stránky

Transportní systém pro přepravu novorozenců v inkubátoru

V EGO Zlín jsme v průběhu minulého roku vyvinuli produkt sloužící k ochraně novorozence přepravovaného v inkubátoru. Při nutnosti transportovat takto malé dítě vzniká riziko úrazu již při nárazech ve velmi nízkých rychlostech nebo prudkém zabrždění sanitního vozu. Perinatologický vak byl vyvinut tak, aby chránil dítě proti otřesům, umožňoval okamžitý přístup k hrudníku a hlavičce v případě nutnosti lékařského zásahu, byl snadno dekontaminovatelný a v neposlední řadě je možné v něm dítě přenášet i mimo inkubátor. Při vývoji jsme spolupracovali s neonatologickými centry a vak byl průběžně vystavován nárazovým zkouškám v našem vývojovém centru. Záznam z crash testu můžete shlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=-DgjLf-8xu4.

Medicína katastrof 2021 v Luhačovicích

Medicína katastrof 2021 v Luhačovicích

Ve dnech 14. - 16. 9. 2021 proběhl XXIII. ročník mezinárodní konference Medicína katastrof v Luhačovicích. Akce se uskutečnila ve spolupráci Fakulty logistiky a krizového řízení - Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a firmy EGO Zlín, spol. s r.o. MEKA 2021 byla spolufinancována Zlínským krajem.

Číst více
Biobag AIR

Biobag AIR

V EGO Zlín jsme pro ruského zákazníka vyvinuli Biovak AIR, umožňující přepravu leteckou záchrannou službou.

Číst více
MEDICA 2021

MEDICA 2021

We cordially invite you to visit our booth at MEDICA 2021

Číst více

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.

Další informace