Hlavní obrázek stránky

„Průmyslový den“ zaměřený na vojenské zdravotnictví pořádaný ve spolupráci s Ministerstvem obrany ČR (Sekce průmyslové spolupráce)

Dne 15. 6. 2023 se v prostorách akademie EGO Zlín uskutečnila akce, která si kladla za cíl vytvoření neformálního prostoru pro představení novinek z oblasti vojenského zdravotnictví, které na jedné straně zastupovaly firmy zapojené do asociací Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků a Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu a na straně druhé zástupci armády ČR.

Cílem akce je nastolit pravidelné setkávání zástupců českých firem se zástupci AČR, zvýšit povědomí o inovacích v českém průmyslu, získávat zpětnou vazbu o potřebách české armády a tím zvyšovat samostatnost českého státu v oblasti bezpečnosti a vojenského zdravotnictví.
Součástí akce byly přednášky zástupců AČR, které představily účastníkům potřeby armády a proces akvizic, expozice firem a také praktické ukázky, na kterých se jednotlivé firmy podílely.

Zahájení akce se ujali za MO ředitel Sekce vojenského zdravotnictví brigádní generál MUDr. Zoltán Bubeník, za AOBP Ing. Kristýna Helm, Ph.D., za AVDZP Ing. Jana Vykoukalová a za pořadatelskou firmu EGO Zlín, spol. s r.o. Ing. Pavel Kostka. 

Dodávka humanitárního daru od Ministerstva zahraničí Ukrajině

Dodávka humanitárního daru od Ministerstva zahraničí Ukrajině

Číst více
Medicína katastrof - MEKA 2023

Medicína katastrof - MEKA 2023

Ve dnech 17. - 18. 5. 2023 proběhl XXIV. ročník mezinárodní konference Medicína katastrof, letos poprvé v prostorách Fakulty managementu a ekonomiky ve Zlíně. Akce se již tradičně uspořádala ve spolupráci Fakulty logistiky a krizového řízení Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a firmy EGO Zlín, spol. s r.o. MEKA 2023 byla spolufinancována Zlínským krajem.

Číst více
RETTmobile 2023 in Fulda, Germany in 10 - 12 May 2023

RETTmobile 2023 in Fulda, Germany in 10 - 12 May 2023

Číst více