Hlavní obrázek stránky

Nabídka práce: obchodní manažer pro španělsky mluvící země

Do našeho fajn kolektivu hledáme na pozici obchodního manažera exportního úseku samostatnou osobnost, která bude po obchodní stránce rozvíjet svěřené zahraniční regiony.

Co budeš dělat:

Čeká tě aktivní rozvíjení obchodních příležitostí ve španělsky mluvících zemích v oboru zdravotnických prostředků a medicíny katastrof, cestování, prezentace firmy na veletrzích, zpracovávání obchodní agendy a zodpovědnost za prodejní výsledky.

Co od tebe očekáváme

Samostatný a pozitivní přístup, odolnost vůči stresu, výborná komunikace ve španělském jazyce (minimální úroveň B2), angličtina výhodou, aktivní řidič. Velmi dobré prezentační dovednosti, práce na PC (Word, Excel, Power Point). Minimální vzdělání: střední vzdělání ukončené maturitou.

Co nabízíme

Přátelský kolektiv, který ti bude oporou, zázemí stabilní firmy, která je na trhu již 30 let, možnost získání praxe na projektech, práci s velmi zajímavým produktem a cílovou skupinou, možnost dalšího kariérního růstu, firemní kurzy angličtiny, k dispozici firemní byt/kancelář v Praze i pro soukromé účely.

Kdy můžeš nastoupit

Těšíme se na tebe ihned.

Den otevřených dveří pro HZS

Den otevřených dveří pro HZS

Dne 6. 9. 2022 proběhl ve školícím centru EGO Zlín Den otevřených dveří pro HZS.

Číst více
Česko-africké zdravotnické fórum 2022

Česko-africké zdravotnické fórum 2022

Číst více
Pozvánka na výstavu INTERSCHUTZ 2022

Pozvánka na výstavu INTERSCHUTZ 2022

Číst více