Hlavní obrázek stránky

Medicína katastrof 2021 v Luhačovicích

Ve dnech 14. - 16. 9. 2021 proběhl XXIII. ročník mezinárodní konference Medicína katastrof v Luhačovicích. Akce se uskutečnila ve spolupráci Fakulty logistiky a krizového řízení - Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a firmy EGO Zlín, spol. s r.o. MEKA 2021 byla spolufinancována Zlínským krajem.

Konference se zúčastnilo přes 180 návštěvníků z 8 zemí světa. Obsah konference se věnoval aktuálnímu tématu, kterým je poučení z pandemie COVID-19 a témata byla záměrně vybírána s přihlédnutím na pokrytí maximálního  množství témat a dotčených oblastí. Své postřehy tak mohli představit krizoví manažeři, lékaři, psychologové, zástupci hasičských a záchranných sborů, zástupci z ministerstva, zatupitelé krajských úřadů, ale také odoborníci na veterinární medicínu.

Konferenci slavnostně uvedl ministr zdravotnictví Slovenské republiky, MUDr. Vladimír Lengvarský, MBA, starosta Luhačovic Ing. Marian Ležák, MUDr. Olga Sehnalová, MBA a Ing. Pavel Kostka.

 

Biobag AIR

Biobag AIR

V EGO Zlín jsme pro ruského zákazníka vyvinuli Biovak AIR, umožňující přepravu leteckou záchrannou službou.

Číst více
MEDICA 2021

MEDICA 2021

We cordially invite you to visit our booth at MEDICA 2021

Číst více
Vázaný dar pro Jihoafrickou republiku

Vázaný dar pro Jihoafrickou republiku

Číst více

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.

Další informace