Hlavní obrázek stránky

MEDICA 2022

Ve dnech 13. - 16. listopadu jsme se zúčastnili předního světového lékařského veletrhu v oblasti dodávek lékařské techniky v Düsseldorfu v Německu - MEDICA 2022.

 Veletrhu se zúčastnilo více než 81 000 návštěvníků z různých odvětví globálního zdravotnického průmyslu. Mezi předními osobnostmi s rozhodovací pravomocí, které veletrh navštívily, byl například německý spolkový ministr zdravotnictví Prof. Dr. Karl Lauterbach. Mezi hosty MEDICA byli také Prof. Ron Prosor, velvyslanec Izraele, Mona Neubaur, ministryně hospodářství Severního Porýní-Vestfálska a dále také generální konzulky Japonska a USA Setsuko Kawahara a Pauline Kao. MEDICA je výchozí bod pro mezinárodní obchod a opírá se o ni široká škála nemocnic a zdravotnických zařízení.

Za EGO Zlín nás reprezentovali kromě generálního ředitele Pavla Kostky také Petr Kostka, Jitka Gillová, Aneta Šebáková a Soňa Zacharová. Největší ohlasy jsme tradičně zaznamenali v rámci využití biovaku pro vysoce nebezpečné nákazy, dále byla často skloňována naše novinka v podobě perinatologického vaku, který slouží jako bezpečnostní prvek pro transport novorozenců v inkubátorech.

Průmyslový den“ zaměřený na vojenské zdravotnictví pořádaný ve spolupráci s Ministerstvem obrany ČR (Sekce průmyslové spolupráce)

Průmyslový den“ zaměřený na vojenské zdravotnictví pořádaný ve spolupráci s Ministerstvem obrany ČR (Sekce průmyslové spolupráce)

Dne 30. 5. 2024 se v prostorách akademie firmy EGO Zlín uskutečnil druhý ročník akce, která si klade za cíl vytvoření neformálního prostoru pro představení inovativních řešení firem z oblasti vojenského zdravotnictví. Firmy na jedné straně zastupovali členové Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků (AVDZP), Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu (AOBP) a další zájemci mimo uvedené asociace, a na straně druhé se akce účastnili zástupci armády, Sekce vojenského zdravotnictví a Ministerstva obrany.

Číst více
HFAG přijal návštěvu velvyslance České republiky

HFAG přijal návštěvu velvyslance České republiky

Dne 29. února 2024 přijala Letecká vojenská nemocnice Galeão (HFAG) návštěvu velvyslankyně České republiky Její Excelence Pavly Havrlíkové a byla přijata ředitelem HFAG podplukovníkem Marcelo Sávio da Silva Martins. Návštěvu koordinoval lékařský plukovník Jayme Alberto Mendes, lékařský podplukovník Humberto Silva Fonseca a lékařský kapitán Moisés Bonifácio das Neves.

Číst více
POUR FÉLICITER 2024

POUR FÉLICITER 2024

Číst více