Hlavní obrázek stránky

EGO Zlín pomáhá s bezpečným transportem předčasně narozených dětí v Montaně

Montana 1. června / Tsvetomir Tsvetkov, BTA

V rámci kampaně "Žluté haléře", které organizovaly děti v Montaně k příležitosti oslavy Dne dětí, bylo pro neonatologické oddělení státní nemocnice zakoupeno nové vybavení. Předčasně narozené děti tak mohou být přepravovány ve speciálním inkubátoru do nemocnic v hlavním městě. Součástí inkubátoru je také perinatologický vak vyvinutý v EGO Zlín, který pomáhá fixovat novorozence při převozu, zajišťuje jeho tepelný komfort, tlumí vibrace vzniklé při otřesech sanitního vozu, je snadno dekontaminovatelný a je možné jen využít i mimo prostor inkubátoru. 

Odkaz na článek

Medicína katastrof 2021 v Luhačovicích

Medicína katastrof 2021 v Luhačovicích

Ve dnech 14. - 16. 9. 2021 proběhl XXIII. ročník mezinárodní konference Medicína katastrof v Luhačovicích. Akce se uskutečnila ve spolupráci Fakulty logistiky a krizového řízení - Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a firmy EGO Zlín, spol. s r.o. MEKA 2021 byla spolufinancována Zlínským krajem.

Číst více
Biobag AIR

Biobag AIR

V EGO Zlín jsme pro ruského zákazníka vyvinuli Biovak AIR, umožňující přepravu leteckou záchrannou službou.

Číst více
MEDICA 2021

MEDICA 2021

We cordially invite you to visit our booth at MEDICA 2021

Číst více

Tento web používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Pokud své nastavení cookies nezměníte, chápeme to jako souhlas s jejich užíváním.

Další informace