Hlavní obrázek stránky

EGO Zlín na veletrhu obranné a bezpečnostní techniky - DSA 2022 Kuala Lumpur, Malajsie

Firma EGO Zlín se letos poprvé zúčastnila největší a nejefektivněji organizované výstavy obrany a vnitřní bezpečnosti v Asii - DSA 2022 Kuala Lumpur v Malajsii. Tato účast byla zrealizována za podpory MPO, MO a MZV ČR v rámci české expozice. Naši firmu reprezetovala ředitelka exportu, Mgr. Jitka Suchánková.

We know what we have - EGO Zlín, Embassy of the Czech Republic

V rámci expozice našeho stánku vzbudil největší ohlasy izolační transportní vak - Biovak EBV-30/40 IN-CH (Biovak). I díky podpoře našeho obchodního partnera návštěvnost místy téměř přesahovala kapacity stánku. Zájem o produkty naší firmy projevily mimo jiné Ministerstva obrany, zástupci z oblasti civilní ochrany, odborných univerzit a institucí a mnoho dalších zákazníků ze státního sektoru v Malajsii. Zájem se ale zdaleka neomezoval pouze na toto teritorium, ale dalece přesahoval hranice států a zájem o naše produkty z oblasti CBRN projevilo také MInisterstvo obrany Bangladéš.

Den otevřených dveří pro HZS

Den otevřených dveří pro HZS

Dne 6. 9. 2022 proběhl ve školícím centru EGO Zlín Den otevřených dveří pro HZS.

Číst více
Nabídka práce: obchodní manažer pro španělsky mluvící země

Nabídka práce: obchodní manažer pro španělsky mluvící země

Do našeho fajn kolektivu hledáme na pozici obchodního manažera exportního úseku samostatnou osobnost, která bude po obchodní stránce rozvíjet svěřené zahraniční regiony.

Číst více
Česko-africké zdravotnické fórum 2022

Česko-africké zdravotnické fórum 2022

Číst více