Hlavní obrázek stránky

Den otevřených dveří pro HZS

Dne 6. 9. 2022 proběhl ve školícím centru EGO Zlín Den otevřených dveří pro HZS.

Hlavním cílem akce bylo seznámení zástupců složek HZS s inovovanými produkty naší firmy. Akce, při kterých se setkáváme s profesionály z oblastí složek, zasahujících při krizích, jsou pro nás stěžejní z důvodu získávání zpětné vazby a inspirativních postřehů od lidí, kteří se denně pohybují v terénu a kteří tedy naše produkty testují v těch nejnáročnějších podmínkách. Tato zpětná vazba nám umožňuje neustále se zlepšovat a zvyšovat úrověň jak našeho produktového porfolia, tak poskytovaných služeb a podpory. Zvýšená aktivita v oblasti tuzemského trhu je z naší strany také odpověď na výzvy z oblasti bezpečnostního a krizového managementu. Jak několik za sebou následujících krizí ukázalo, v případě problémů nadnárodního rozsahu je nezbytné zapojit maximální množství českých firem, které zvládnou zásobit zasahující složky i v případě, kdy dochází k poškození dodavatelských řetězců ze zahraničí.

Celá akce se vedla ve velmi přátelském duchu a nám nezbývá než poděkovat účastníkům za jejich čas a angažovanost a těšíme se další setkání.

Nabídka práce: obchodní manažer pro španělsky mluvící země

Nabídka práce: obchodní manažer pro španělsky mluvící země

Do našeho fajn kolektivu hledáme na pozici obchodního manažera exportního úseku samostatnou osobnost, která bude po obchodní stránce rozvíjet svěřené zahraniční regiony.

Číst více
Česko-africké zdravotnické fórum 2022

Česko-africké zdravotnické fórum 2022

Číst více
Pozvánka na výstavu INTERSCHUTZ 2022

Pozvánka na výstavu INTERSCHUTZ 2022

Číst více